Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Click here
nl: Klik hier

en: Address
nl: Adres

en: Store Name
nl: Naam webwinkel

en: Order
nl: Volgorde

en: City
nl: Plaats

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
