Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Logo
pt: Logótipo

en: Order
pt: Ordem

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Publishing status
pt: Estado da publicação
