Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Order
ta: வரிசை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
