Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Logo
fa: آرم

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Address
fa: نشانی

en: Order
fa: سفارش

en: City
fa: شهر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان
