Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Created
fi: Luotu

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Address
fi: Osoite

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Order
fi: Järjestys

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
