Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair
