Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Created
ja: 作成

en: Logo
ja: ロゴ

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Address
ja: 住所

en: Order
ja: オーダー

en: City
ja: 市区町村

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Changed
ja: 変更済

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Max Height
ja: 最大高さ

en: Language code
ja: 言語コード

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
