Google - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Address
lv: Adrese

en: Order
lv: Secība

en: City
lv: Pilsēta

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods
