Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Logo
ur: لوگو

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
