Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Logo
bg: Лого

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Address
bg: Адрес

en: Order
bg: Поръчка

en: Language code
bg: Код на език
