Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Created
es: Creado

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Address
es: Dirección

en: Postcode
es: Código postal

en: Store Name
es: Nombre de la tienda

en: Order
es: Pedido

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Changed
es: Modificado

en: Language code
es: Código de idioma

en: Upload logo
es: Subir logo

en: Publishing status
es: Estado de publicación
