Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Order
eu: Ordena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
