Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Logo
he: לוגו

en: Address
he: כתובת

en: Order
he: סידור

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Upload logo
he: העלה לוגו

en: Publishing status
he: מפורסם
