Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Order
jv: Urutan

en: Language code
jv: Kode bāsā
