Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Order
si: පිලිවෙල
