Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Logo
be: Лагатып

en: Order
be: Парадак

en: Language code
be: Код мовы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
