Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Address
cs: Adresa

en: Store Name
cs: Jméno obchodu

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Upload logo
cs: Nahrát logo

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
