Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Click here
it: Clicca qui

en: Address
it: Indirizzo

en: Order
it: Ordina

en: City
it: Città

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
