Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Address
nn: Adresse

en: Order
nn: Sorteringsval

en: City
nn: By

en: Language code
nn: Språkkode
