Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Address
tr: Adres

en: Order
tr: Sıralama

en: City
tr: Şehir

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Google Maps API Key
tr: Google Haritalar (Google Maps) API anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Upload logo
tr: Logoyu karışıya yükle

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
