Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Created
uk: Створено

en: Logo
uk: Логотип

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Address
uk: Адреса

en: Postcode
uk: Індекс

en: Store Name
uk: Назва магазину

en: Order
uk: Послідовність

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Changed
uk: Змінено

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Language code
uk: Код мови

en: Upload logo
uk: Викласти логотип

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Add Marker
uk: Додати мітку

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
