Google - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Logo
lt: Logotipas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Address
lt: Adresas

en: Order
lt: Tvarka

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas
