Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Logo
sq: Stema

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
