Google - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Address
pl: Adres

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Order
pl: Kolejność

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Language code
pl: Kod języka

en: Upload logo
pl: Wyślij logo

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
