Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Values
fi: Arvot

en: About
fi: Tietoja
