Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Values
nl: Waarden

en: About
nl: Over
