Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Values
ro: Valori

en: About
ro: Despre
