Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Values
ca: Valors

en: About
ca: Detalls
