Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Values
cs: Hodnoty

en: About
cs: Popis
