Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Values
fr: Valeurs

en: About
fr: À propos
