Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Values
lt: Reikšmės

en: About
lt: Apie
