Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Values
oc: Valors

en: About
oc: A prepaus
