Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Values
uk: Значення

en: About
uk: Про модуль
