Group node request (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
