Group node request (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Approve
ca: Aprova

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
