Group node request (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Approve
es: Aprobar

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Reject
es: Rechazar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
