Group node request (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
