Group node request (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
