Group node request (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Approve
id: Setujui

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
