Group node request (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
