Group node request (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
