Group node request (3.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്
