Group node request (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
