Group node request (3.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
