Group node request (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Approve
sv: Godkänn

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
