Group node request (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Approve
uk: Схвалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Reject
uk: Відмовити

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
