Group node request (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Approve
ur: منظور

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
