Group node request (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Group
az: Qrup

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
