Group node request (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Approve
gl: Aprobar

en: Group
gl: Grupo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información
