Group node request (3.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Approve
it: Approva

en: Group
it: Gruppo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni
